Čtvrtletní analýza návštěvnosti stránek

Odcházejí Vám klienti z vašeho webu? Pomůže Vám analýza návštěvnosti www stránek

Zaznamenali jste nižší návštěvnost Vašeho webu, ubývá Vám klientů a vy se ptáte proč? Pokud hledáte odpověď na tuto otázku, můžete využít naší služby Analýzy návštěvnosti stránek. Konkurence na internetu je obrovská a probojovat se na přední pozice ve vyhledávačích vyžaduje obrovské úsilí. Když se Vám to podaří, neusněte na vavřínech. Udržet si přední pozice může být stejně pracné jako je získat. Konkurence příbývá každým dnem a nově vznikající weby ji stále zvyšují. Do webu je třeba investovat, aby jste v konkurenčním boji obstáli. Analýzou návštěvnosti stránek Vám poradíme jak na to.

Čtvrtletní analýza návštěvnosti stránek
Zjistěte, kam zmizeli Vaši klienti. Ke konkurenci? Nalákejte je zpátky a získejte více nových klientů s analýzou návštěvnosti vašich www stránek.
Jednorázová cena za odbornou analýzu logu Vašich stránek/eshopu je 1000 Kč bez DPH.

Chcete svůj web mít stále pod kontrolou?
K licenci můžete získat čtvrtletní analýzu logu Vašich stránek výhodněji, za 250 Kč bez DPH měsíčně (250x12 = 3000 Kč, tj ušetříte 1000 Kč za rok). Při platbě analýzy k licenci získáte oproti jednorázové objednávce analýzu pro jedno čtvrtletí zdarma.
Ušetříte a výsledky z analýzy návštěvnosti stránek navíc budete mít stále k dispozici.

Nabídka platí pro naše stávající klienty.

obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
Login

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |