Balíček inzerce na Google – AdWords Start

Přínos: 200 nových návštěvníků Vašeho webu na 1 kampaň.

Obsah:

- Analyzujeme Vaše požadavky, tak aby inzerát přinesl nejlepší výsledky (na základě Vámi zodpovězených otázek)

- Založíme reklamní účet na google – založení vyžaduje nastavení většího množství parametrů než u Sklik.

- Analyzujeme a navrhneme optimální klíčová slova na která se inzeráty zobrazí.

- Vytvoříme inzerát tak, aby si jej ti správní potenciální klienti všimli. Vytvoření toho „správného“ inzerátu dělá ve výsledku rozdíl v kvalitě zákazníků, kteří přes inzerát na Vaše nové www stránky přijdou.

- Nastavíme z hlediska cílové skupiny, kterou si přejete oslovit způsob a frekvenci zobrazování

Pro koho je balíček AdWords Start vhodný?

Google nezobrazuje reklamy jen na vyhledavači google.cz ale i na dalších www stránkách a portálech, proto si za reklamu také účtuje více. V rámci tohoto balíčku jsou určena klíčová oborová slova, a v případě zobrazení na jiných webech jsou reklamy zobrazovány na příslušně oborově tematicky správně zaměřených stránkách. Tedy např. reklama na jazykové kurzy se zobrazí jak na stránkách google tak i na přímo konkrétních webech zabývajících se výukou jazyků. Díky tomu je osloveno široké spektrum zákazníků, a to i takových, kteří přímo ve vyhledavači nic nehledali, jen pročítali určitý web či článek na něm. Opět je díky platbě za kliknutí na inzerát garantováno 200 klientů, kteří v rámci tohoto balíčku na Vaše www stránky přijdou.

Tento balíček doporučujeme klientům, kteří se při reklamě nechtějí omezovat jen na vyhledavač. Reklama na
google umožňuje dobře propagovat i cizojazyčné weby, protože google má celosvětovou působnost. Díky tomu je možné na Vaše vícejazyčné stránky přilákat i zahraniční klienty. Umíme naspecifikovat reklamu např. tak, aby se zobrazovala lidem vyhledávajícím klíčová slova do 30 km od vašich dveří, nebo např. jen klientům z Vašeho města. Když cílíte na regionální nebo místí oblasti, můžete získat zákazníky, kteří jsou pro vaše podnikání nejvhodnější. Tento balíček je velice vhodný pro veškeré řemeslné služby, vázané na určitý region či provozovnu.

Chcete konkrétní cenovou nabídku?

Vaše jméno:
Kontakt:
Podrobnosti:
obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
Login

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |