SWOT analýza konkurence

On-line SWOT analýza konkurence - analýza silných a slabých stránek Vaší internetové konkurence

On-line SWOT analýza konkurence - analýza silných a slabých stránek Vaší internetové konkurence

Tato analýza konkurence funguje tak, že společně vytipujeme několik Vašich nejúspěšnějších internetových konkurentů ve Vašem oboru, a na každý z nich pro Vás tuto analýzu provedeme. V závěru analýzy budou shrnuta doporučení, co přesně je třeba udělat, aby se Váš e-shop či webová prezentace staly úspěšné, a v této konkurenci obstály. Cena on-line SWOT analýzy konkurence je stanovována individuálně, podle rozsahu . Pokud již máte na mysli konkrétní Vaši konkurenci (kterou chcete na internetu překonat), prosíme o dodání názvů firem o které se jedná.

Z on-line SWOT analýzy silných a slabých stránek internetových prezentací Vaší konkurence oproti Vaší internetové prezentaci (či e-shopu), vyplývají konkrétní doporučení co konkurenci na internetu funguje, jakým způsobem získávají návštěvnost a zákazníky, a co je z toho možné udělat pro zvyšování návštěvnosti a prodejů ve Vaší internetové prezentaci či obchodu.


Co v rámci online swot analýzy například hodnotíme?

  • jak konkurence získává návštěvnost své internetové prezentace navíc oproti vám
  • jak konkurence přitahuje zákazníky k objednání ve srovnání s Vaší prezentací
  • jak je doporučována konkurenční prezentace jinými subjekty a co je možné udělat pro to, aby vaší prezentaci doporučovalo více jiných subjektů
  • jak má konkurence uspořádánu hlavní stranu prezentace, a co tam mají lépe oproti Vaší prezentaci z pohledu získávání návštěvnosti a zákazníků.

Jak uvést výsledky SWOT analýzy do praxe, aby přinesla výsledky?

Na základě výsledků SWOT analýzy můžete využít naší službu Pokročilé optimalizace pro vyhledavače SEO. V rámci ní provedeme optimalizaci Vaší internetové prezentace, na základě závěrů ze SWOT analýzy.
Podrobnosti k Pokročilé optimalizaci pro vyhledavače najdete zde.

obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
Login

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |