Školení optimalizace pro vyhledavače SEO

Školení optimalizace pro vyhledavače (SEO)

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO se koná v domluvený termín v kanceláři naší společnosti ALS-Euro, s.r.o. nebo po domluvě přímo ve vaší firmě. Vzhledem k objemu informací které je třeba vstřebat, je toto šesti-hodinové školení rozděleno do dvou různých dnů, po 3 hodinách.
Ve vyjímečných případech je možné se domluvit na 1x 6 hodin s 30 minutovou přestávkou, ale z našich zkušeností toto příliš nedoporučujeme (během 4. hodiny školení se snižuje pozornost a kapacita pojmout nové informace a techniky).

Školení je zaměřeno maximálně prakticky, vše je demonstrováno na konkrétních příkladech. V případě, že máte zájem o školení SEO s ohledem na budoucí optimalizaci Vašich webových stránek, je možné jim v rámci školení věnovat pozornost a rozkrýt proč na určitá slova nemáte dobré pozice ve vyhledavačích, a co byste pro dobré pozice měli konkrétně udělat. Naučíte se získávat podstatné informace ze statistik dostupných k webu a získáte přehled,  jakými aktivitami si můžete dlouhodobě udržet dobré pozice.

Cena:
Standardní cena školení SEO je 6500,- Kč bez DPH za školení (školení je individální, pro maximálně 2 osoby)

ZVÝHODNĚNÁ CENA:
Pro klienty kteří mají od nás webové stránky či e-shop je cena školení optimalizace pro vyhledavače SEO zvýhodněná na 4200,- Kč bez DPH za školení (školení je individální, pro maximálně 2 osoby).

Pokud proběhne školení u Vás, k ceně školení se připočítává cestovné ve výši 700,- Kč bez DPH.

Platba za školení probíhá předem. s předstihem obdržíte na školení výzvu k platbě, školení by mělo být uhrazeno nejpozději 3 pracovní dny před školením, aby byl termín rezervován.

Mám zájem o školení optimalizace pro vyhledavače SEO.

Jméno a příjmení / Firma:*
Telefon:*
E-mail:*
Název položky:* Standardní školení SEO 6500 Kč bez DPH   
 Zvýhodněné školení pro klienty s www od nás 4200 Kč bez DPH   

Poznámka:
obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
Login

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |