Školení optimalizace pro vyhledavače SEO

Školení optimalizace pro vyhledavače (SEO)

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO se koná v domluvený termín u nás, nebo po domluvě přímo ve vaší firmě. Vzhledem k objemu informací které je třeba vstřebat, je toto šesti-hodinové školení rozděleno do dvou různých dnů, po 3 hodinách.
Ve vyjímečných případech je možné se domluvit na 1x 6 hodin s 30 minutovou přestávkou, ale z našich zkušeností toto příliš nedoporučujeme (během 4. hodiny školení se snižuje pozornost a kapacita pojmout nové informace a techniky).

Školení je zaměřeno maximálně prakticky, vše je demonstrováno na konkrétních příkladech. V případě, že máte zájem o školení SEO s ohledem na budoucí optimalizaci Vašich webových stránek, je možné jim v rámci školení věnovat pozornost a rozkrýt proč na určitá slova nemáte dobré pozice ve vyhledavačích, a co byste pro dobré pozice měli konkrétně udělat. Naučíte se získávat podstatné informace ze statistik dostupných k webu a získáte přehled,  jakými aktivitami si můžete dlouhodobě udržet dobré pozice. Součástí školení je i základní vhled do PPC služby seznamu - Sklik, pokud kampaně seznamu používáte a máte založený na skliku reklamní účet. Na základě školení se budete moci lépe rozhodovat o tom, které typy online propagace vám přinesou výsledky, a které jsou pro váš obor ne příliš vhodné, a vyhozené peníze. Školení je individuální, šité na míru přímo vašemu webu/eshopu včetně kapitoly analýzy vaší konkurence. Cílem školení je, abyste méně museli utrácet v budoucnu za reklamy, a přitom přivedli více návštěvníků na váš web pomocí dalších nástrojů a vlastních atkivit. To bez nutnosti platit za každého jednotlivého příchozího. V případě PPC kampaně sklik i podněty k nastavení kapmaně tak, aby přiváděla pouze cílovou skupinu, a naplýtvali jste cenu za kliky na slova, kde máte dobré pozice ve fulltextu, nebo na výrazy, které nakonec vůbec nesouvisejí s vaším oborem, a návštěvník se na ně dostane díky nepřesnému nastavení kampaně. Zároveň se dozvíte, jak psát prodejně úspěšné texty optimalizované pro vyhledávače, na svůj web. Školení vám může vydělat násobně více, než je jeho cena.

Cena:
Standardní cena školení SEO je 6500,- Kč bez DPH za školení (školení je individální, pro maximálně 2 osoby)

ZVÝHODNĚNÁ CENA:
Pro klienty kteří mají od nás webové stránky či e-shop je cena školení optimalizace pro vyhledavače SEO zvýhodněná na 4200,- Kč bez DPH za školení (školení je individální, pro maximálně 2 osoby).

Pokud proběhne školení u Vás, k ceně školení se připočítává cestovné ve výši 700,- Kč bez DPH.

Platba za školení probíhá předem. s předstihem obdržíte na školení výzvu k platbě, školení by mělo být uhrazeno nejpozději 3 pracovní dny před školením, aby byl termín rezervován.

Mám zájem o školení optimalizace pro vyhledavače SEO.

Jméno a příjmení / Firma:*
Telefon:*
E-mail:*
Název položky:* Standardní školení SEO 6500 Kč bez DPH   
 Zvýhodněné školení pro klienty s www od nás 4200 Kč bez DPH   

Poznámka:
obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
jméno:
heslo:

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |