Balíček „mluví se o mě“ - PR Start

Balíček „mluví se o mě“ - PR Start. Cena: 2200,- Kč bez DPH

Obsah: 3 originální tématické příspěvky, kdy všechny tři jsou umístěné na 5 různých fórech a doplněných o odkaz na Vaši webovou prezentaci. Zajistíme napsání těchto příspěvků tak aby přinášely co největší efekt Vaší prezentaci, vyhledáme vhodná tematická fora a zajistíme umístění těchto příspěvků.

Tímto získáte 15 odkazů které povedou na Vaši www prezentaci, což zvýší počet klientů, kteří navštíví vaši www prezentaci. V rámci tohoto balíčku určíme přímo pro Váš konkrétní případ vhodnou strategii pro umisťování příspěvků a vybereme vhodná fora pro přivedení cílové skupiny, o kterou vám jde.

obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
jméno:
heslo:

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |