Který balíček Vám opravdu pomůže?

Jak to bude probíhat ?

Přečtěte si prosím pár slov na úvod a vyplňte níže uvedený formulář. Během týdne dotazník vyhodnotíme a navrhneme Vám, jaký balíček, či jaká kombinace balíčků Vám přinese maximální užitek.

Jak na to ?

Základem je vytvoření www stránek nebo e-shopu s profesionálním vzhledem zaměřenými na cílovou skupinu Vašich zákazníků. Naším cílem je vytvořit na www stránkách jednoduché a účinné nástroje , díky kterým může zákazník jednotlivé služby/zboží u Vás snadno objednat. Návštěvnost www prezentace doporučujeme podpořit i zviditělnením webu na místech mimo internet - vizitky, časopisy, nástěnky, reklamní předměty, reklama na auto atd. Vizitky je vhodné dávat při všech příležitostech, kdy jednáte s klienty osobně, a i tehdy, když se seznámíte s novým člověkem.

Podstatným nástrojem nutným k vytvoření dobrých www stránek je to, abychom se s Vámi dohodli na klíčových slovech pro tento obor, na kterých se dále bude stavět. Klíčová slova využijeme pro optimalizaci stránek pro vyhledavače (SEO) a při registraci do vyhledavačů.

Pár slov k otázkám ve formuláři

Čím poctivěji si odpovíte, tím bude mít výsledek větší relevaci. U první otázky na klíčová slova, to nemusí být vždy ta nejodbornější oborová slova. Může se jednat např. o zákazníka – laika který má na mysli při zadávání do vyhledavače výsledek, kterého chce dosáhnout. U čtvrté otázky na Vaše klienty uveďte například soukromá osoba – uveďte věkové rozpětí, živnostník, firma do 10 zaměstnanců, firma 11-40 zaměstnanců, firma 41-100 zaměstnanců, Střední firma 101 - 300 zaměstnanců, Velká firma 301 a více zaměstnanců, Státní instituce, Školy, apod.

Formulář pro určení správné marketingové a SEO strategie webu/e-shopu

Jaká slova si myslíte, že zadají Vaši budoucí zákazníci do vyhledavače, když budou hledat služby/zboží, které poskytujete? (Co naopak zadá laik? Co zadá když bude hledat výsledek-užitek který mu to přinese a nikoli název produktu nebo služby?:
Jaká jsou další nejklíčovější slova Vašeho oboru, vystihující služby/zboží, které chcete primárně nabízet?:
Jaká si myslíte, že je Vaše konkurenční výhoda, Co Vás nebo Váš produkt / službu odlišuje od konkurence (Proč mají zákazníci přijít k Vám?) ?:
Kdo očekáváte, že budou nejčastěji Vaši klienti – tj. ten kdo za službu/zboží platí? (Soukromá osoba? Jakého věku? Firma - jaké velikosti? Státní instituce?):
Jaká osoba ze strany klienta (pracovní pozice) bude dle Vaší zkušenosti nejčastěji hledat Vaše služby/zboží, a zadávat poptávku? (muž, žena, technik, sekretářka, manažer, vedoucí, majitel firmy, soukromé osoby - rodič? dítě? teenager?).:
Co (jaké problémy, jaké situace, jaká potřeba) přiměje klienta, aby začal chtít objednat typ služeb/zboží, který poskytujete?:
Územní rozsah Vašeho působení Vaší nabídky? (př. Plzeňsko; celá ČR; Evropa atd.):
Které upřesňující otázky ohledně zboží/služby bude podle Vás nejčastěji zákazník mít? (nejasnosti o ceně? technické otázky? termíny dodání?...):
Co jste ochotni poskytnout na webu jako hodnotu, kvůli které by se chtěl návštěvník stát vaším klientem už po shlédnutí www stránek? (Možnost se zeptat pomocí formulářů? Služba zavoláme vám? Sleva při objednání přes www?, Oběr novinek?..):
Vaše jméno a příjmení / Firma:*
Kontaktní telefon:*
Vaše e-mailová adresa:*
Adresa www stránek:
obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
jméno:
heslo:

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |