Pokročilá optimalizace pro vyhledavače SEO, balíčky článků

Toto je nejúčinnější základ, který je možné pro úspěšný start Vaší prezentace udělat! Pokročilá optimalizace pro vyhledavače má za cíl přivést na Vaše stránky či do Vašeho e-shopu klienty hledající určitý konkrétní výraz. Pokročilá optimalizace znamená, že provedeme určité úpravy na stránkách tak aby se výsledek vyhledavacím robotům co nejvíce líbil. To znamená úpravy v názvech kategorií menu, v textech a nadpisech, ve frekvenci výskytu klíčového výrazu, v jeho grafické úpravě, v úpravě tzv. META tagů v kodu programu, vč. optimalizace poptávkového formuláře.

Dále na každý klíčový výraz napíšeme o Vašich službách krátký článek odkazující na Vaše stránky (rozsahem do 1/3 A4 - do 1000 znaků), a umístíme jej na některý z webových portálů, kam je možné umisťovat články zdarma (např. www.prclanky.cz nebo www.web-recenze.cz atp.). Tím se na Vaší prezentaci přivedou jak konkrétní klienti přímo z článku, tak se opět v očích vyhledavačů zvýší důležitost Vaších stránek. Vznikne tím na internetu další stránka, která bude nalezitelná na klíčový výraz, bude doporučovat Vaše služby/zboží a bude odkazovat na Vaší webovou prezentaci. Pokud si tuto službu objednáte, vhodné klíčové výrazy pro optimalizaci Vám doporučíme po prověření hledanosti a konkurence na tato slova. Tato nabídka je Vázána ke službě www stránek/e-shopu na systému Velký Web, kde Vám můžeme zaručit z hlediska SEO správnou strukturu programového kodu.

Tato pokročilá optimalizace na klíčový výraz je v ceně 230,- Kč bez DPH za jeden klíčový výraz.

více - Pokročilá optimalizace stránek pro vyhledavače SEO
více

Pokročilá optimalizace stránek pro vyhledavače SEO


Cena: 290 Kč bez 21% DPH
(350,9 Kč včetně 21% DPH)
Výraz(y)   více
Optimalizace internetových stránek a elektronických obchodů.
Cena je uvedena za optimalizaci na 1 výraz. V počtu zboží volíte počet výrazů na které si optimalizaci přejete provést. V poznámce v košíku můžete tyto výrazy vypsat. Jinak Vám vhodné výrazy navrhneme.

Obsah:
provedeme určité úpravy na stránkách tak aby se výsledek vyhledavacím robotům co nejvíce líbil. To znamená úpravy v názvech kategorií menu, v textech a nadpisech, ve frekvenci výskytu klíčového výrazu, v jeho grafické úpravě, v úpravě tzv. META tagů v kodu programu, vč. optimalizace poptávkového formuláře.

Dále na každý klíčový výraz napíšeme o Vašich službách krátký článek odkazující na Vaše stránky (rozsahem do 1/3 A4 - do 1000 znaků), a umístíme jej na některý z webových portálů, kam je možné umisťovat články zdarma (např. www.prclanky.cz nebo www.web-recenze.cz atp.). Tato nabídka je Vázána ke službě www stránek/e-shopu na systému Velký Web, kde Vám můžeme zaručit z hlediska SEO ...

Nemáte stránky od nás, a máte o balíček optimalizace zájem?

V takovém případě Vám můžeme nabídnout převedení Vaší www prezentace či e-shopu do naší správy. Díky tomu budete moci získat některé balíčky za příznivější cenu, protože budeme schopni to Vaší webové prezentace při realizaci balíčků jednoduše přímo zasahovat ve Váš prospěch. Převedení Vaší prezentace pod naši správu na redakčním systému Velký Web Vám ušetří čas při realizaci balíčku článků. Prostě si objednáte balíček a dále se již nemusíte starat.
Pro podrobnější informace o možnosti převedení prezentace / e-shopu na Velký Web se prosím informujte zde: obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276

Balíčky článků

Proč přidávat články na stránky?

Seznam má nyní za cíl, aby výsledky vyhledávání byly co nejrelevantnější pro zákazníka. To znamená, že zákazník se na příslušných stránkách, kolem daného klíčového slova dozví co nejvíce informací blízkých tomu co se skutečně dozvědět chce. Na toto je samozřejmně řešením začít pravidelně přidávat smysluplné texty na Vaše stránky. Vyhledavač hodnotí i to, jak často Vám přibývají na stránky další informace - články. Články by měly ideálně přibývat do sekce Články, a měly by být publikovány v režimu zkráceného článku, který má klikací nadpis a po rozkliknutí se tento článek otevře na samostatné stránce (s vlastní adresou).

Nemáte stránky od nás, a máte o balíčky článků zájem?

V takovém případě nevkládáme články přímo do Vaší prezentace. Připravíme článek a ilustrace v textové podobě, a připojíme přesné pokyny jakým způsobem článek na Vaše stránky vy nebo Váš webmaster vypublikujete, s jakou úpravou, jak nazvanými odkazy, kam jej prolinkovat, jaké popisky obrázků atd - aby maximálně fungoval. Za tuto službu přípravy instrukcí zaplatíte + 130,- Kč bez DPH za článek.

více - Článek na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1000 znaků
více

Článek na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1000 znaků


Cena: 290 Kč bez 21% DPH
(350,9 Kč včetně 21% DPH)
článek   více
Článek na www prezentaci - na Vaše www stránky přidáme nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1000 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.
více - Balíček 5 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1000 znaků
více

Balíček 5 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1000 znaků


Cena: 1 150 Kč bez 21% DPH
(1 391,5 Kč včetně 21% DPH)
článek   více
Balíček 5 článku na www prezentaci. 3-4x za měsíc přidáme na Vaše www stránky nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1000 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.
více - Balíček 10 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1000 znaků
více

Balíček 10 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1000 znaků


Cena: 2 300 Kč bez 21% DPH
(2 783 Kč včetně 21% DPH)
článek   více
Balíček 10 článku na www prezentaci. 3-4x za měsíc přidáme na Vaše www stránky nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1000 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.
více - Článek na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1500 znaků
více

Článek na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1500 znaků


Cena: 350 Kč bez 21% DPH
(423,5 Kč včetně 21% DPH)
článek   více
Článek na www prezentaci - na Vaše www stránky přidáme nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1500 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.
více - Balíček 5 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1500 znaků
více

Balíček 5 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1500 znaků


Cena: 1 450 Kč bez 21% DPH
(1 754,5 Kč včetně 21% DPH)
článek   více
Balíček 5 článku na www prezentaci. 3-4x za měsíc přidáme na Vaše www stránky nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1500 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.
více - Balíček 10 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1500 znaků
více

Balíček 10 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám od nás, 1500 znaků


Cena: 2 900 Kč bez 21% DPH
(3 509 Kč včetně 21% DPH)
článek   více
Balíček 11 článku na www prezentaci. 3-4x za měsíc přidáme na Vaše www stránky nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1500 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.
více - Článek vhodný pro publikování, SEO optimalizovaný, prodejně optimalizovaný, 2500 znaků
více

Článek vhodný pro publikování, SEO optimalizovaný, prodejně optimalizovaný, 2500 znaků


Cena: 1 200 Kč bez 20% DPH
(1 440 Kč včetně 20% DPH)
článek   více
Článek na cca 1,2 strany A4 (kolem 2500 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek. Článek je zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. SEO optimalizace článku na tento výraz. Prodejně úspěšný text motivující zákazníka.
Vhodný jak pro internetové publikování na portálech tak i pro publikování v tisku.
více - Balíček 10 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám které nejsou od nás, 1500 znaků
více
Balíček 10 článk na www prezentaci. 3-4x za měsíc přidáme na Vaše www stránky nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1500 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.

Připravíme článek a ilustrace v textové podobě, a připojíme přesné pokyny jakým způsobem článek na Vaše stránky vy nebo Váš webmaster vypublikujete, s jakou úpravou, jak nazvanými odkazy, kam jej prolinkovat, jaké popisky obrázků atd - aby maximálně fungoval.
obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
jméno:
heslo:

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |