Balíček 10 článků na www - prodejně úspěšné texty - ke stránkám které nejsou od nás, 1500 znaků

množství: článek  
Cena:4 200 Kč bez 21% DPH
5 082 Kč včetně 21% DPH

Popis zboží:

Balíček 10 článk na www prezentaci. 3-4x za měsíc přidáme na Vaše www stránky nový článek na cca 0,5 strany A4 (kolem 1500 znaků) + vybereme vhodný ilustrační obrázek z Vašich www stránek či e-shopu. Článek bude zaměřen na klíčový výraz, který je zákazníky hledaný a je v oblasti Vašeho zájmu. Zaregistrujeme odkaz na tento článek do fulltextu vyhledávačů seznam.cz a google.cz.

Připravíme článek a ilustrace v textové podobě, a připojíme přesné pokyny jakým způsobem článek na Vaše stránky vy nebo Váš webmaster vypublikujete, s jakou úpravou, jak nazvanými odkazy, kam jej prolinkovat, jaké popisky obrázků atd - aby maximálně fungoval.

obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
Login

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |