Balíček „stále se o mě mluví“ - PR Running

Balíček „stále se o mě mluví“ - PR Running. Cena 1150,- Kč/měs. bez. DPH

Obsah: Podpora návštěvnosti webu formou krátkých tématických příspěvků na fórech + odkaz na webovou prezentaci. Každý měsíc znovu opakovaně doplníme příspěvky odkazující na vás, každý měsíc získáte 15 odkazů z fór na Vaši webovou prezentaci. Balíček je možné si zakoupit vždy na 3 měsíce.
(platba při spuštění balíčku).

Tento balíček doporučujeme především pro první půlrok běhu webové prezentace či e-shopu. Balíček zvýší počet klientů, kteří přímo z fór a diskuzí navštíví vaši www prezentaci. Navíc zvýší počet zpětných odkazů a tím i bonitu stránek v očích vyhledavačů (srang, pagerank). Bonitu je hlavně po spuštění webu nejtěžší rychle získat, aby stránky začaly vyskakovat na dobrých pozicích a vydělávat. Toto dokáže balíček "Stále se o mě mluví" urychlit.

Během půl roku práce na tomto balíčku klient získá 60-90 klikacích zpětných odkazů vedoucích na propragované webové stránky (rozpětí je uvedeno proto, že ne všechna fora umožňují vložení klikacího odkazu). Tento balíček má ještě další plus, kterým pracuje ve Váš prospěch, a to je každoměsíční pravidelná práce, kterou mají roboti také rádi (všímají si více webů, o kterých se dlouhodobě průběžně hovoří a přibývají na ně nové odkazy). Upozorňujeme, že tento balíček je navazujícím balíčkem následujícím po realizaci PR Start (mluví se o mě), v rámci kterého je již určena strategie umisťování příspěvků a jsou vybrána vhodná fora. Z této strategie a seznamu vhodných fór se zde vychází.

obchod@als.cz , tel. 246 033 277 nebo 246 033 276
jméno:
heslo:

Školení optimalizace pro vyhledavače SEO ukáže, co udělat pro efekt www stránek/e-shopu

Prvotním krokem je vytvoření www stránek / e-shopu, které budou svým grafickým vzhledem i texty odpovídat Vašemu oboru a zákazníkům - poptat tvorbu www a obchodů můžete zde. Podstatné je vhodné zacílení slov pro váš obor. V rámci objednání článků pokročilé seo optimalizace, vám klíčová slova správně zacílíme. SEO optimalizaci se můžete zaškolit při našem školení SEO optimalizace zde .

KTERÝ BALÍČEK
VÁM OPRAVDU POMŮŽE ?

Zjistíte zde !


akce-ktery-balicek-vam-opravdu-pomuze-17
HOME Školení optimalizace pro vyhledavače SEO
Nákupní košík
Položek: 0

Created by © 2008-2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign
Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby |